Skip to content

Theater in de Emmakerk op 21 april 2024 – Waarom Truus

Het theaterprogramma “Waarom Truus”

Dit verhaal gaat over Truus (Geertruida) Wijsmuller (1896-1978). Zij was een Nederlandse verzetsvrouw die voor en in de Tweede Wereldoorlog Joodse kinderen en volwassenen in veiligheid bracht. Ze heeft de levens van meer dan 10.000 Joodse kinderen gered. Toch is ze nauwelijks bekend. Tijd om het verhaal van deze daadkrachtige vrouw te vertellen, want haar heldhaftige werk grenst aan het ongelooflijke.

Verhalen als deze moeten verteld blijven worden en met name ook door jongere generaties gehoord worden. Reserveer de datum voor jezelf maar ook voor familieleden en/of vrienden. Iedereen is welkom in de Emmakerk! Wij vragen een vrijwillige bijdrage om de onkosten te dekken zodat iedereen een avondje uit kan en tot nadenken wordt gezet over het verleden maar ook over de toekomst. Welke keuze zou jij maken?

Zondag 21 april om 19.30 tot ongeveer 21 uur in de Emmakerk.
Het theaterprogramma “Waarom Truus” wordt uitgevoerd door de Baarnse professionele actrice en theatermaakster Margje Wittermans gezamenlijk met twee professionele muzikanten.

Voor vragen (ook m.b.t. vervoer) kunt u contact opnemen met Janke Holman 06 27 123 236 of janke.holman1@gmail.com